Sint Jozef Parochie

Werkzaamheden begraafplaats St. Petruskerk

Geachte bezoeker,

Het is een behoorlijke drukte op de begraafplaats, de hovenier is afgelopen dinsdag gestart met het vervangen van het groen aan de zuidkant van de kerk. De bestaande beplanting is oud en heeft veel last gehad van de restauratiewerkzaamheden aan de kerk.

De komende dagen zal de bestaande beplanting worden gerooid en zal de grond verbeterd worden met bosgrondcompost. De bosgrondcompost is erg goed voor de beplanting die we terug zullen planten. De nieuwe beplanting zal onder andere bestaan uit Krenten (Amelanchier), Rhododendrons en Viburnum davidii. Ook in begraaf vak B zullen een achttal bomen worden gerooid en zullen voorbereidingen worden getroffen om de bomen in het najaar te vervangen. Het is overigens niet zo dat de nieuwe bomen op dezelfde plaats terugkomen. 

De werkzaamheden zullen wat ongemak en mogelijk hinder met zich meebrengen, we vragen hiervoor uw begrip.

Beheerder Begraafplaatsen Parochie St. Jozef. 

Sint Jozef Parochie