Sint Jozef Parochie

Nieuws Jong Bisdom Den Bosch

JBDB Jongeren en geloof

Jong Bisdom Den Bosch (JBDB) is er voor alle jonge mensen vanaf 12 jaar!  Wij organiseren elk jaar meerdere activiteiten voor jonge katholieken, om onszelf te verdiepen in ons katholiek zijn maar ook om elkaar te ontmoeten. Naast activiteiten binnen ons eigen bisdom, gaan we ook altijd met e...

JBDB Café rondom H. Bernadette

Donderdag 25 april vindt er een speciale editie van ons JBDB Café plaats, namelijk eentje die zich afspeelt rondom de H. Bernadette. Er zijn relieken van haar in Nederland en wij zijn het laatste bisdom die haar relieken mogen verwelkomen! Wil jij dit bijzondere moment meemaken?...

JBDB Café

Voel jij je soms alleen als enige jongere in de kerk? Als enige jongere die interesse heeft in het (katholieke) geloof? Je bent niet de enige! Voel je welkom om aan te sluiten bij één van onze ontmoetingsavonden. De basis van deze avond is elkaar ontmoeten! Daarnaast zal de invulling verschille...
Sint Jozef Parochie