Sint Jozef Parochie

Nieuws Bisdom Den Bosch

HOOR JE MIJ? – een bedevaart voor gezinnen

HOOR JE MIJ? – een bedevaart voor gezinnen  Net als voorgaande jaren organiseert de afdeling Familiepastoraat van het bisdom van ’s-Hertogenbosch een diocesane dag voor gezinnen. Het wordt weer een heuse ‘bedevaart voor gezinnen voor één dag’! Het bisdom en de parochie Heilige Willib...

Reliek H, Bernadette

Deze maand maakt een reliekschrijn van de heilige Bernadette een reis door Nederland. De reliekschrijn, met daarin een stukje bot van de heilige, alsook een stuk steen van de grot van Lourdes doet alle bisdommen in ons land aan. De laatste plaats waar de reliek van Bernadette in Nederland te bezoeke...

Middag voor gezinnen

Zondag 28 april wordt er door het familiepastoraat in ‘s-Hertogenbosch een middag georganiseerd voor gezinnen rond de heilige Bernadette en Onze Lieve Vrouw van Lourdes. Na de eucharistieviering met kinderwoorddienst zal het verhaal van Bernadette aan de kinderen worden verteld. Via een tocht lang...

Gebedskaart en Hymne Jubeljaar 2025

Gebedskaart en hymne Jubeljaar 2025 beschikbaar In de katholieke Kerk wordt in 2025 een Heilig Jaar of Jubeljaar gehouden. Als voorbereiding daarop is 2024 uitgeroepen tot een ‘jaar van gebed’. De Nederlandse bisschoppenconferentie heeft als hulpmiddel daarbij een kaart uitgegeven met het speci...
Sint Jozef Parochie