Sint Jozef Parochie

Werkzaamheden begraafplaats H. Lambertus

Geachte bezoeker,

Begin februari zal de hovenier starten met een verbeter werkzaamheden aan de begraafplaats. Een aantal tegelpaden zullen worden vervangen door gebakken klinkers, waardoor er makkelijker onderhoud kan worden gepleegd en het beter aansluit bij de andere paden. Daarnaast zal er een boom (naast de Calvarieberg)  worden gerooid omdat die helemaal hol is en mogelijk in de toekomst om kan vallen. Hierdoor zou schade aan de graven kunnen ontstaan. 

Er zullen ook diverse bomen worden terug geplant, 2 beuken planten we in de grafvelden en 3 bomen zullen we op het grasveld langs het hoofdpad aanplanten. Aan weerszijde van de grafrijen zullen hagen worden geplant om de structuur van de begraafplaats te versterken. 

De uitvoering van de werkzaamheden kan natuurlijk niet zonder overlast voor de bezoekers, we vragen hiervoor uw begrip en verwachten over een paar maanden weer een mooie en groenere begraafplaats te hebben. 

Beheerder Begraafplaatsen Parochie St. Jozef. 

Sint Jozef Parochie