Sint Jozef Parochie

Wandelreis-Pelgrimage

Wandel je ook mee van Assisi naar Rome?
Een pelgrimage van Franciscus naar Franciscus 
Een 10 daagse van 26 april tm 5 mei 2024.

Programma samengevat:  

In Assisi lopen we 2 dagen in de voetsporen van de heilige Franciscus. Omdat we niet in 10 dagen naar Rome kunnen lopen hebben we een bus-dag met bezoek van bezienswaardigheden. Daarna lopen we in vier dagen naar Rome. De Eeuwige stad waar we als pelgrim ‘te voet’ op het St. Pietersplein aankomen. 

De wandeltochten bestaan altijd uit een ochtend en middag deel dus bijv. geen 20 km in een keer. Met de plaatselijke gids is er overleg over begin en eindpunt. Onderweg zullen we, waar mogelijk, de tijd en ruimte nemen om ons ‘mindful’ te verdiepen met verhalen, meditatie, stilte enz.  Samen stap voor stap onderweg als pelgrims in het hier en nu.  De bagage wordt nagebracht. 

Heb je interesse voor deze wandelreis? Misschien samen met familie, collega’s, vriendinnen, vrienden enz. Wie weet? We horen graag van je. Geef het door. 

Voor uitgebreid programma of vragen bel of mail me even:
Eventueel kan ik het ook digitaal aanleveren. 
Tel. 06 1814 2508  of mail
j.ketven@gmail.com  

Met onderstaande link daar de reis bekijken en inschrijven.
DrieTour reisorganisatie 
Maatwerkreis Italië Wandelreis Pelgrimage o.l.v. Mw. A.J.M. Ketelaars-van de Ven (drietour.nl)

Vriendelijke groet, Jeanne Ketelaars  
 

Sint Jozef Parochie