Sint Jozef Parochie

Informatieavond Eerste Heilige Communie

Beste ouders/verzorgers, 

De kinderen van groep 4 hebben de leeftijd bereikt waarop zij kunnen deelnemen aan de Eerste Heilige Communie. Om u, als ouders/verzorgers van de communicant, wat meer te informeren over de betekenis van de Communie, het project dat gebruikt wordt ter voorbereiding, de data waarop de lessen gegeven worden en het aanmelden, nodigen wij u van harte uit voor de informatieavond over de Eerste Heilige Communie. 

Deze informatieavond wordt gehouden op dinsdag 10 oktober 2023, van 20:30 tot 21:15 uur in het Jozef centrum. Het Jozef centrum ligt naast de Petruskerk in Oisterwijk, Kerkstraat 95A. 

Voor vragen kunt u contact opnemen:
Voor Oisterwijk en Moergestel: Sigrid Bouman  T:  06 18 39 41 10 of E-mail  
Voor Haaren: Caren van der Heijden, T:  06 44 51 79 96 of E-mail

Graag tot dan,
werkgroep Eerste Heilige Communie,
St. Jozefparochie Haaren- Moergestel-Oisterwijk

Sint Jozef Parochie