Sint Jozef Parochie

Bericht MOV; vastenactie 2021

Pasen is weer voorbij. In de Nieuwsbrief van de vastenactie lezen we dat ondanks de Corona maatregelen er toch mooie initiatieven en acties zijn geweest. Zo kon je virtueel door Afrika wandelen en daar hebben 350 mensen aan meegedaan die samen ruim 35.000 km hebben gelopen!! En daarmee bijna € 24.000 opgehaald!!
Ook is er ‘take away’ soep gemaakt in Krommenie en nog veel meer. Priester Sander had zelf nog een video gemaakt welke u wellicht hebt gezien op de website, bij LOVO of Moergesteltv

We wachten af wat de totale opbrengst voor ons project zal zijn en hoeveel er vanuit de Vastenactie nog wordt bijgedragen. Heel hartelijk dank aan de gulle gevers!! 
Ondertussen wensen we priester Sander veel succes bij de uitvoering! 

Namens MOV, Marijke Blesgraaf


OPROEP VRIJWILLIGERS MOV:

Mocht het u interessant lijken om mee te denken en helpen in de werkgroep Missie, Ontwikkeling en Vrede , dan bent u van harte welkom! Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Werkgroep MOV, Marijke Blesgraaf  tel 06-48040301

 

Sint Jozef Parochie