Sint Jozef Parochie

Afscheid Jan van den Hout

DANK JE WEL

Na de Eucharistieviering van afgelopen zondag werd Jan van den Hout door pastoor Francis in het zonnetje gezet. Een gebeurtenis, waarop hij helemaal niet gerekend had.

De reden was zijn afscheid als collectant. 47 jaar heeft hij als vrijwilliger tijdens de viering gezorgd, dat de guldens en later de euro’s van de gelovigen ingezameld werden. Dit eerst in de Markuskerk en na de sluiting van deze kerk, is Jan met de inboedel meeverhuisd naar de Petruskerk. Jan had graag de 50 jaar volgemaakt, maar zijn lichamelijke conditie liet dat niet meer toe.

Het pastorale team en het bestuur zijn Jan veel dank verschuldigd voor zijn tomeloze inzet al die jaren.

Als dank ontving hij de Jozefspeld en zijn beeltenis.
En uiteraard een mooi boeket bloemen.
 

Sint Jozef Parochie