Sint Jozef Parochie

Bericht van pastor Ad Verest

Beste parochianen, lieve mensen,

Het parochiebestuur heeft mij gevraagd iets te laten weten over hoe het met mij gaat. Gelukkig kan ik melden dat de operatie goed verlopen is, maar ook dat het herstel een stuk langer duurt dan verwacht. Nu, vier maanden na de ingreep, laten de lange termijn bijwerkingen van de radioactieve straling zich behoorlijk voelen. Daardoor zal ik mijn pastorale werk voorlopig nog niet kunnen hervatten. We moeten nog veel geduld beoefenen.  

Bij deze wil ik nogmaals bedanken voor alle mails, appjes, kaarten en bloemen die ik van jullie mocht ontvangen. In het bijzonder mijn dank voor het gebed dat velen van jullie mij toegezegd hebben. Het is bemoedigend om mij door zo veel parochianen gesteund te weten. Hopelijk zien we elkaar weer snel!

Pastor Ad Verest.
 

Sint Jozef Parochie