Sint Jozef Parochie

Uitstapje Vormelingen naar 'Power of Fire'

Half 10 in de ochtend: Grote groepen jongens en meisjes in de leeftijd van 11 / 12 jaar stappen uit de bus de Parade op en gaan op weg naar de St. Jan. Op weg ook naar de Power of Fire, de jaarlijks terugkerende, speciale dag voor alle vormelingen uit het bisdom Den Bosch. 
Van Nijmegen tot Tilburg, van Oss en Eindhoven en alle steden en dorpen er tussenin. Overal kwamen ze vandaan.

Samen met honderden jongelui begonnen we de dag met een eucharistieviering waaraan jongeren uit verschillende parochies meewerkten.  Met het grote Power of Fire-kruis en fakkels voorop trokken we hierna naar het St. Janscentrum om de dag verder door te brengen. 

Met 4 workshops ( Over de streep, vraag maar raak, creatief, drama en een speurtocht met opdrachten door de St. Jan ) en uitdagende springkussens was het een afwisselende, interessante maar zeker ook gezellige dag onder een stralende lentezon!

Nelleke
 

Sint Jozef Parochie