Sint Jozef Parochie

Vanwege corona geen vieringen na 17.00 uur.

De bisschoppen breiden de coronamaatregelen uit: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis.

In de R.-K. Kerk worden voorlopig na 17.00 uur geen vieringen gehouden en dit geldt ook voor Kerstmis. Dit besluit gaat per direct in.  Avondvieringen op weekdagen en zaterdag worden zodanig vervroegd dat ze om 17.00 uur afgelopen zijn. 

Wijzigingen in de parochie.

  • In de H. Lambertuskerk komt de maandagavond viering te vervallen
  • In de Joanneskerk zijn er wijzigingen in de vieringen:
    Op zaterdag zal de viering om 16.00 uur zijn i.p.v 17.00 uur
    Op vrijdag zal de viering om 11.30 uur zijn i.p.v 19.00 uur.

Kerstmis

De beperkende maatregelen gelden ook voor vieringen met Kerstmis. Weer zijn er met Kerstmis geen publieke nachtmissen toegestaan. De bisschoppen vragen parochies de mogelijkheden om Kerstmis overdag te vieren.
 

Sint Jozef Parochie