Sint Jozef Parochie

St. Jozef in de maand maart

St. Jozef, de beschermer van de H. Kerk en onze gezinnen....
Beschermer en patroonheilige van onze parochie...

 Op 19 maart vieren we van oudsher in de Kerk het hoogfeest van Sint-Jozef. Dit jaar valt het hoogfeest op zondag in de veertigdagentijd. Uitzonderlijk is het hoogfeest van Sint-Jozef op de liturgische kalender verplaatst naar maandag 20 maart. Want de zondagen in de veertigdagentijd hebben voorrang op alle feesten en hoogfeesten.
Met de parochie vieren we aanstaande zondag 19 maart de vierde zondag van de veertigdagentijd, maar toch zullen we even stilstaan bij de onze patroonheilige Sint-Jozef en vieren we het 12,5 jarig bisschopsjubileum van Mgr. Mutsaerts.

Van harte nodigen wij u uit op zondag 19 maart om 11.00 uur in de Petruskerk te Oisterwijk
Mgr. de Korte zal voorgaan tijdens de viering.

Na de viering is er een receptie in het Sint-Jozefcentrum.
 

Sint Jozef Parochie