Sint Jozef Parochie

Pinksteren in het natuurtheater

Het weer was de hele week spannend, maar ‘s morgens vroeg toch besloten om de viering in het Natuurtheater door te laten gaan. En daar is dan meteen die heerlijke samen-doen-sfeer in het zonnetje! 

Hoe maak je het thema veerkracht duidelijk?

De kinderen hebben het op verschillende manieren laten zien. Stapelend met blokken bleek van lieverlee, dat met samenwerken het steeds beter ging! Op de vraag hoe je elkaar veerkracht kon geven, wisten jong en oud heel goed te antwoorden, zoals: ‘helpen!’, ‘luisteren!’, ‘complimenten geven’, enz.!! Ondertussen vertelde dominee Winanda de Vroe, dat de Geest soms ongrijpbaar en dan weer juist heel herkenbaar is. We hoeven het niet alleen te doen! God blijft ons helpen! Er waren toepasselijke Nederlandse en Engelse liederen die verwaaiden in de natuur. 

De voorlopige opbrengst voor Sociaal Huis Oisterwijk is minimaal
€ 365,-- 

In de middag is er érg veel regen gevallen…..

Marijke Blesgraaf

Sint Jozef Parochie