Sint Jozef Parochie

Verslag: Kerststallen maken met kinderclub de Schaapskooi

Een activiteit van kinderclub de Schaapskooi:
Kerststallen maken, december 2016

Een paar weken voor het Kerstfeest zijn we met de jeugd in het parochiecentrum van Moergestel bij elkaar geweest om Kerststalletjes te timmeren. Het was een drukke opkomst, zelfs vanuit Oisterwijk hebben we kinderen mogen verwelkomen!

Samen zijn we naar de kerk gegaan om te kijken naar de mooie Kersticoon en te luisteren naar het Kerstverhaal.

Daarna zijn we  naar de Kerststal bij de Vonder en Park Stanislaus gegaan, alwaar pastor Ad de Kerststal heeft ingezegend en waar we allemaal een kaarsje aan hebben gestoken om het Kindje Jezus welkom te heten.

Voldaan gingen de kinderen met hun zelfgemaakte Kerststalletje aan het eind van de middag naar huis.
 

Sint Jozef Parochie