Sint Jozef Parochie

Pizzaclub is weer begonnen

Na een zomerstop is afgelopen vrijdag de pizzaclub weer van start gegaan. We mochten deze keer 21 tieners begroeten. 
Voor deze avond hadden we een hele bijzondere gastspreker uitgenodigd: Priester Sander Kesseler. Sander is voor korte tijd terug in Nederland en heeft ons verteld over zijn missiewerk in Uganda. Het land is hard geraakt door Corona en de nood is erg hoog met name het voedseltekort. Zijn verhaal en filmpjes hebben veel indruk op iedereen gemaakt en deed ons beseffen hoe goed wij het hier hebben.  
We hebben geleerd dat ieder van ons een mooie taak in dit leven heeft; wij moeten het verschil maken! Ook al weten we dat wat we doen slechts een druppel is in de oceaan, maar zonder al die druppels zou de oceaan toch minder water bevatten. 
Natuurlijk hebben we ook gesmuld van overheerlijke pizza’s, lekker gesport en gechild in de tuin van de pastorie. 

De volgende pizzaclub is op vrijdag 5 november van 18.30-20.30.
Ben je tussen de 12-18 jaar oud, vind je pizza’s lekker, wil je nieuwe gelovige vrienden maken en meer over God te weten komen? Kom dan naar de pizzaclub! Aanmelden is niet nodig.

We zien je graag!

Sint Jozef Parochie