Sint Jozef Parochie

Club412 gaat weer van start

Op zaterdagavond 14 september beginnen we weer!!!

Club 412 is een jeugdclub voor tieners van 12 tot en met 16 jaar vanuit alle kerken in Haaren, Moergestel en Oisterwijk. Elke twee weken komt de club samen en gaan we samen praten en discussiëren over muziek, vriendschap, geloof en nog veel meer. Met de gekste spelletjes wordt het een super toffe avond. Iedereen is welkom, gelovig of niet. Dus neem allemaal je vrienden mee.

Waar? In het jeugdhonk in de Voorhof aan de Kerkstraat 64 te Oisterwijk. Van 19:30-21:30 uur

Voor wie? Alle tieners van 12 tot en met 16 jaar.

Één van de deelnemers zegt: “het is er altijd erg gezellig en het is leuk om met vrienden spelletjes te spelen.”

Tot ziens!! Het wordt een bijzondere avond!!


lees hier meer over club412

Sint Jozef Parochie