Sint Jozef Parochie

Afscheid Harrie Termeer organist Kerkkoor Haaren

Afgelopen zondag hebben we aan het einde van de eucharistieviering  even stilgestaan bij het afscheid van Harrie Termeer als organist van het kerkkoor.

Al sinds 1991 was Harry actief. Eerst als organist en in 1999 nam hij ook het stokje over als dirigent van het kerkkoor. In 2013 kreeg het koor een nieuwe dirigent en werd Harrie weer organist. Bijna 30 jaar was Harrie verbonden met het kerkkoor. 

Gelukkig hoeven we nog niet helemaal afscheid te nemen van Harrie. Zijn activiteiten als dirigent bij het gelegenheidskoor en als organist bij de Gregoriaans koor blijft hij op vrijwillige basis voortzetten. Tevens blijft hij beschikbaar als organist om de vieringen zonder koor te begeleiden. 

Harrie bedankt voor al die jaren dat je het kerkkoor hebt begeleid als dirigent en voor je mooie muzikale orgelwerk.
 

Sint Jozef Parochie