Sint Jozef Parochie

Koffie op zondag in het Jozefcentrum

Vanaf december vorig jaar wordt er in het Jozefcentrum na de mis van 11.00 uur op zondag de mogelijkheid gegeven om nog even bijeen te komen onder het genot van een kopje koffie/thee en natuurlijk voor de kinderen een glaasje limonade. Dit alles wordt verzorgd door een groep van 15 vrijwilligers.Het is een gezellige ontmoeting van onze parochianen. 

Echter, er is gebleken dat voor veel mensen het bezwaarlijk is om elke week acte de préséance te geven. Vandaar dat we besloten hebben om vanaf
25 augustus aanstaande één maal per maand de parochianen uit te nodigen. En wel: Elke 4-de zondag van de maand én na elke gezinsviering.

Wij hopen dat vele parochianen na de mis van deze gelegenheid gebruik maken en naar het Jozefcentrum te komen om elkaar te ontmoeten en na te praten. 
 

Sint Jozef Parochie