Sint Jozef Parochie

25 mrt: Palmzondag, wereldjongerendag Jong Bidom Den Bosch in Oisterwijk

WYD TOGETHER – Where You Discover Together

Palmzondag is dé diocesane Wereldjongerendag. Jongeren over de hele wereld vieren in hun eigen bisdom deze feestdag. Jong Bisdom den Bosch viert dit jaar de 33ste Wereldjongerendag op zondag 25 maart in Oisterwijk. En wil dit graag SAMEN met jullie vieren!
Een dag met tieners en jongeren vol workshops ontmoeting, verdieping, gezelligheid en meer. Een ervaring van wereldkerk zijn en een ervaring om niet alleen in het geloof te staan. Voor iedereen die graag af wil reizen naar de Wereldjongerendagen in Panama volgend jaar, maar ook voor iedereen die thuis blijft en samen een levendige en jonge kerk wilt ontdekken. Zien we jou daar?

Het programma:  

10.45 uur Verzamelen op het kerkplein voor de palmprocessie
11.00 uur: Palmzondagviering in de H. Joanneskerk in Oisterwijk
12.30 uur: Lunch
13.15 uur: Welkom
13.45 uur: Workshopronde 1 (o.a. boogschieten, verdieping op de brief van de Paus, etc.)
14.45 uur: pauze
15.30 uur: Workshopronde 2 (o.a. zilversmeden, bezoek Joodse begraafplaats, etc.)
16.30 uur: Presentatie Jong Bisdom Den Bosch& WJD Panama 2019
17.00 uur: Eind van de dag

Zodra alle workshops rond zijn vind je meer informatie hierover op de website en Facebookpagina van Jong Bisdom den Bosch.

Alle informatie op een rijtje:

Wat: WYD TOGETHER – Where You Discover Together.
Wanneer: Zondag 25 maart 2018 van 10.45 tot 17.00 uur.
Wie: Tieners en Jongeren (12-30 jaar).
Waar: In en om de H. Joanneskerk, De Lind 52, Oisterwijk.
Aanmelden: Vóór 19 maart 2018 via het Facebookevenement Jong Bisdom den Bosch, door  een email te sturen naar  jongeren@bisdomdenbosch.nl  of door een bericht te sturen naar de Jong Bisdom den Bosch telefoon: 06-28581884. 

Eventuele dieetwensen kun je ook via het emailadres doorgeven.

 

Sint Jozef Parochie