Sint Jozef Parochie

Club412 in 2019

Ook in 2019 blijft Club412 gezellig, leuke en interessante avonden organiseren.

Club 412 is een jeugdclub voor tieners van 12 tot en met 16 jaar vanuit alle kerken in Haaren, Moergestel en Oisterwijk. Elke twee weken komt de club samen en gaan we samen praten en discussiëren over muziek, vriendschap, geloof en nog veel meer. Met de gekste spelletjes wordt het een super toffe avond. Iedereen is welkom, gelovig of niet. Dus neem allemaal je vrienden mee.

De clubavonden zijn van 19.30 tot 21.30 uur en vinden allemaal plaats in het jeugdhonk in de Voorhof aan de Kerkstraat 64 te Oisterwijk. 

Één van de deelnemers zegt: “het is er altijd erg gezellig en het is leuk om met vrienden spelletjes te spelen.”

Kijk hier voor meer informatie, foto's en datums

Sint Jozef Parochie