Sint Jozef Parochie

Activiteiten Kinderclub St. Jozef 2019 - 2020

Kinderclub St. Jozef is voor kinderen van 7 t/m 12 jaar uit Haaren, Moergestel en Oisterwijk, Tijdens de avonden, die 1x per maand plaatsvinden op de dinsdagavond, komen we in het St. Jozef centrum bij elkaar voor catechese maar vooral ook om een gezellige avond te hebben door samen op een eigentijdse en creatieve manier bezig te zijn met het geloof.

De avonden worden druk bezocht waardoor we de groep splitsen in kinderen van 7-9 jaar en 10-12 jaar. Alle kinderen zijn welkom om mee te doen, óók kinderen die niet zijn gedoopt of hun Communie of Vormsel niet hebben gedaan. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dorris.rijnen@jozef-parochie.nl.

Dit schooljaar komen we voor de laatste keer bij elkaar op:
Dinsdag 18 juni van 18.00 tot 19.30 uur.

Loop gerust vrijblijvend een keer binnen met uw kind(eren).

Lees hier meer over de kinderclub

 

Sint Jozef Parochie